Зворотній зв'язок
X

Ваше ім'я та прізвище: *

Ваш телефон:

Ваш e-mail:

Повідомлення: *

Введіть код для перевірки
1251

Дизайн квартир

Дизайн квартир - це насамперед, вміння раціонально використовувати простір. Наші дизайнери не визнають стандартних рішень! Стиль і комфорт, унікальність і естетика, вишуканість і затишок - ось що пропонує вам BAREZI. Якщо дизайн інтер'єру виконаний так, як Ви того хочете, то така квартира або будинок стає дійсно місцем для відпочинку душею і тілом, теплого спілкування з рідними і невимушених посиденьок з друзями. BAREZI запропонує саме той стиль дизайну квартири, який дозволить відчувати себе зручно вдома.

Наша студія пропонує тільки ексклюзив! Адже всі люди різні. А у різних людей - різні смаки і вподобання. Ми врахуємо Ваш стиль життя і улюблені кольори, Ваші звички і найсучасніші тенденції ремонтної моди, квадратні метри і бюджет. Навіть для Ваших домашніх улюбленців ми створемо дім у домі.

Дизайн квартир може бути витриманий в стилі "модерн" чи "класиці", а може комбінувати різні стилі, головне, щоб попри стиль і функціональність, він відповідав світогляду господаря, його характеру та звичкам. Молоді та експресивні зазвичай обирають дизайн квартир у стилі авангард, модерн, мінімалізм, поп-арт. Ми запропонуємо дизайн квартир в стилі арт-деко, електиці, кітчі або етно-стилі артистичним натурам. Романтик обирає фьюжин чи ампір. Художнику - BAREZI облаштує квартиру-студію. Для тих, чиє кредо - стабільність і комфорт, ми створимо інтер'єр в античному, вікторіанському або у стилі прованс. Для особливо вибагливих - навіть поєднаємо епохи у межах одного дому. І, звичайно ж, вічна класика для консерваторів. А, якщо схочете, все буде по фен-шую.

Нас не злякають ні великі габарити, ні однокімнатність: чим більша площа квартири, тим більше простору для уяви і навпаки - правильно поділена на зони "кавалерка" може вмістити цілу віллу.
Не менш важливе завдання - підбір кольрів. Дизайнери BAREZI і цьму дадуть раду. Ми підберемо такі тони, щоб Ваш дім виглядав світлим і просторим, наповненим сонцем і теплом. Або оздобимо багаті глибокі кольри позолотою - ніби в будуарах французьких королев. А ще ми можемо вигадати для Вас новий колір - колір Вашого затишку. Веселка співпрацює з BAREZI.

Може, Ви надаєте перевагу тільки природнім матеріалам? До Ваших послуг декор деревом та каменем. Обирайте деревину та камінь і будьте впевнені: такий інтер'єр - це не тільки здорово, але й завжди модно.

Дизайн квартири - це не тільки технічний проект. Це, в основному, творча справа, якою займаються дві сторони - Ви, адже Вам там жити, і ми, бо ми хочемо, щоб Ваша квартира Вам сподобалася.

Спеціалісти дизайн студії BAREZI також візьмуться за вмеблювання Вашого дому. Для Вас підберуть саме ті деталі, які найкраще будуть гармоніювати як між собою, так і з загальним декором квартири. А також ми подбаєм про приємні дрібнички та масштабні перепланування, підберемо освітлення лагідне до Ваших очей і гардини на Ваш смак. Дизайнери студії BAREZI одягнуть Вашу квартиру від підлоги до стелі. І все це - за розумну ціну.

BAREZI створить Вам затишок.